10% discount
€11.84
€13.15
€14.32
€15.91
3 weeks
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 96035000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Aluminium, Polyamide (PA) |
| Height | 35 mm |
| Width | 495 mm |
| Depth | 16 mm |
| Temperature | -20°C / +90°C |
| Net Weight (kg) | 0.136 |
Nederlands