55561
KEL-DPZ-FL21-36 kabelinvoerplaat, schroefbevestiging, zwart
Kabeldiameters: 4x5-10.2mm, 1x7.2-12mm, 19x9-16.2mm, 1x16-22mm
10% discount
€21.55
€23.94
€26.07
€28.97
3 weeks
KEL-DPZ-FL21-36 kabelinvoerplaat, schroefbevestiging, zwart MOQ= 5
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Bosnia & Herzegovina |
| Colour | Black |
| Height | 84 mm |
| Installation dimension | 196 × 59mm |
| IP Rating | IP54, IP55, IP64, IP65, IP66 |
| Width | 216 mm |
| Depth | 5.5 mm |
| Clamping range | 4x 5-10.2 / 12x 7.2-12 / 19x 9-16.2 / 1x 16-22mm |
| Temperature | -40°C / +100°C |
| Net Weight (kg) | 0.132 |
| Mounting | Screw fixing |
Nederlands