10% discount
€13.64
€15.16
€16.51
€18.34
3 weeks
KEL-FA 10/3 cable entry frame, 2p, 2/1, black MOQ= 10
Grommets not included order here
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Polyamide (PA) |
| Colour | Black |
| Frame type | Galvanized screws |
| Height | 62 mm |
| Installation dimension | 36 x 65mm |
| IP Rating | IP54 |
| Width | 100 mm |
| Depth | 22 mm |
| Temperature | -40°C / +140°C |
| Version | Small 2 | Large 1 |
| Net Weight (kg) | 0.089 |
Nederlands