10% discount
€16.13
€17.92
€19.51
€21.68
3 weeks
KEL-DPFR 16/2 cable entry plate 2xDPF 14-28, black MOQ= 5
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Polyamide (PA) / Elastomer |
| Colour | Black |
| Height | 47 mm |
| Length | 120 mm |
| Installation dimension | 86 x 36mm |
| IP Rating | IP54, IP55, IP64, IP65, IP66 |
| Width | 58 mm |
| Clamping range | 2x 14-28mm |
| Temperature | -40°C / +100°C |
| Net Weight (kg) | 0.03 |
| Mounting | Screw fixing |
Nederlands