10% discount
€21.14
€23.49
€25.58
€28.42
3 weeks
KEL-DPFR 24/8 cable entry plate 8xDPF 3-12, black MOQ= 5
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Polyamide (PA) / Elastomer |
| Colour | Black |
| Height | 40 mm |
| Length | 147 mm |
| Installation dimension | 112 x 36mm |
| IP Rating | IP54, IP55, IP64, IP65, IP66 |
| Width | 58 mm |
| Clamping range | 8x 3-12mm |
| Temperature | -40°C / +100°C |
| Net Weight (kg) | 0.035 |
| Mounting | Screw fixing |
Nederlands