10% discount
€14.59
€16.21
€17.65
€19.61
3 weeks
KEL-ER-E 3 cable entry frame, 2p, 3/-, V2A, black MOQ= 10
Grommets not included order here
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Romania |
| Material | Polyamide (PA) |
| Colour | Black |
| Frame type | V2A screws |
| Height | 39.5 mm |
| Installation dimension | 24 x 65mm |
| IP Rating | IP66 |
| Width | 98.3 mm |
| Depth | 17 mm |
| Version | Small 3 | Large 0 |
| Net Weight (kg) | 0.068 |
Nederlands