10% discount
€4.72
€5.24
€5.71
€6.34
3 weeks
KEL-SCDP-TR 32 kabeldoovoertule, grijs MOQ= 10
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Romania |
| Material | Polyamide (PA) / Elastomer |
| Colour | Grey |
| Height | 8 mm |
| Installation dimension | Ø 32.5 mm (M32) |
| IP Rating | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Depth | 14 mm |
| Clamping range | 1x 5-23mm |
| Temperature | -40°C / +100°C |
| Diameter | Ø 44 mm |
| Net Weight (kg) | 0.019 |
Nederlands