10% discount
€5.63
€6.26
€6.82
€7.57
3 weeks
KEL-SCDP-RW 40 grijs MOQ= 10
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Elastomer |
| Colour | Grey |
| Installation dimension | Ø 40.5 mm (M40) |
| IP Rating | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Depth | 11 mm |
| Clamping range | 1× 8-28mm |
| Temperature | -40°C / +90°C |
| Diameter | Ø 47 mm |
| Net Weight (kg) | 0.01 |
Nederlands