10% discount
€7.41
€8.23
€8.96
€9.96
3 weeks
QT-AT-KS-AK adapter grommet Keystone couplings+lid, large MOQ= 10
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Polyamide (PA) / Elastomer |
| Height | 40 mm |
| IP Rating | IP65 |
| Width | 39 mm |
| Depth | 23.3 mm |
| Temperature | -40°C / +100°C |
| Net Weight (kg) | 0.023 |
Nederlands



