10% discount
€4.06
€4.51
€4.91
€5.46
3 weeks
QT-AT-M 12x1,0 adapter grommet, large, with thread MOQ= 10
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Polyamide (PA) / Elastomer |
| Height | 40 mm |
| IP Rating | IP54 |
| Width | 39 mm |
| Depth | 19 mm |
| Temperature | -40°C / +100°C |
| Net Weight (kg) | 0.02 |
| Thread size | M12 x 1 |
Nederlands
