10% discount
€81.75
€90.83
€98.91
€109.90
2 in stock
Grommets not included order here
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Polyamide (PA) |
| Colour | Black |
| Frame type | V2A screws |
| Height | 116 mm |
| Installation dimension | Ø cable + 15% |
| IP Rating | IP54 |
| Width | 200 mm |
| Depth | 35 mm |
| Net Weight (kg) | 0.482 |
Nederlands