10% discount
€4.48
€4.98
€5.42
€6.03
3 weeks
KT-BL 4/ø5 kabel tule, klein, 4x5mm, blauw MOQ= 10
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Elastomer |
| Colour | Blue |
| Height | 21 mm |
| IP Rating | IP54 |
| Width | 21 mm |
| Depth | 19 mm |
| Clamping range | 4x 5-5mm |
| Temperature | -40°C / +100°C |
Nederlands