10% discount
€4.01
€4.45
€4.85
€5.38
3 weeks
MF-A68 mounting bracket+clip for 10×3mm busbars MOQ= 10
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 73181300 |
|---|---|
| Country of origin | Italy |
| Material | Galvanized steel |
| Height | 68 mm |
| Length | 80 mm |
| Width | 20 mm |
| Net Weight (kg) | 0.076 |
| Mounting | Screw 2x 7mm |
Nederlands