10% discount
€1.40
€1.55
€1.69
€1.88
25 in stock
CCL 12 - 19mm Cable Clamp MOQ= 25
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 73269098 |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Material | Galvanized steel |
| Height | 36 mm |
| Length | 24 mm |
| Width | 22 mm |
| Clamping range | 1x 12-19mm |
| Net Weight (kg) | 0.037 |
Nederlands