40P3057AG
Thermoelectric cooler PK 300-AG, 24VDC, 280W
Uitsluitend te gebruiken voor industriële schakelkasten
3% discount
€1,758.73
€1,813.12
€2,128.06
€2,193.88
on request
Cancellation/returns are not possible
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 84186900 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| IP Rating | IP65 |
| Cooling capacity | 280 W |
| Voltage | 24V DC |
| Current | 15 A |
| Temperature | -20°C / +70°C |
| Heating capacity | 400 W |
| Net Weight (kg) | 18.3 |
Nederlands