40P1557HEX
Peltier koeling unit PK 150 HK ATEX
Uitsluitend te gebruiken voor industriële schakelkasten
3% discount
€981.85
€1,012.22
€1,188.04
€1,224.79
2-3 weeks
Cancellation/returns are not possible
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 84158300 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| IP Rating | IP67 |
| Cooling capacity | 150 W |
| Voltage | 24V DC |
| Current | 7.2 A |
| Temperature | -20°C / +70°C |
| Heating capacity | 200 W |
| Net Weight (kg) | 7.34 |
Nederlands