10405150
Schakelkastventilator LV 405 230VAC
Uitsluitend te gebruiken voor industriële schakelkasten
3% discount
€87.71
€90.42
€106.13
€109.41
2-3 weeks
Cancellation/returns are not possible
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 84145925 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Length | 250 mm |
| IP Rating | IP54 |
| Width | 250 mm |
| Voltage | 230V AC |
| Temperature | -10°C / +55°C |
| Net Weight (kg) | 1.4 |
| Sound Output (dB) | 44 dB |
| Air flow free air | 160 m3/h |
Nederlands



