10335550
Schakelkastventilator LV 300 24VDC
Uitsluitend te gebruiken voor industriële schakelkasten
3% discount
€90.30
€93.09
€109.26
€112.64
2-3 weeks
Cancellation/returns are not possible
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 84145925 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Length | 204 mm |
| IP Rating | IP54 |
| Width | 204 mm |
| Voltage | 24V DC |
| Temperature | -20°C / +65°C |
| Net Weight (kg) | 0.84 |
| Sound Output (dB) | 51 dB |
| Air flow free air | 115 m3/h |
Nederlands


