6490642350
MAK-4236-CD-0.2-M12 magn. gecodeerd, 2NO, M12
20cm kabel + M12 connector, IP67, 88mm x 25mm x 13mm
15% discount
€48.45
€57.00
€58.62
€68.97
on request
Excl. actuator zie gerelateerde producten
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| Connection | Cable + M12 connector |
|---|---|
| Material | Polyamide (PA) |
| IP Rating | IP67 |
| Cable Length | 200 mm |
| Sensing Distance | 4...17 mm or 8...17 mm |
| Temperature | -25°C / +70°C |
| Net Weight (kg) | 0.128 |
| Housing Colour | Black |
| Safety Outputs | 2NO (safe) |
Nederlands

