15% discount
€7.14
€8.40
€8.64
€10.16
on request
CT-502 ABS behuizing 52mm 50mm D.35mm MOQ= 5
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85381000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Seal | Polyurethane |
| Material | ABS |
| Height | 52 mm |
| IP Rating | IP65 |
| Width | 50 mm |
| Depth | 35 mm |
| Temperature | -40°C / +80°C |
| Net Weight (kg) | 0.039 |
| Housing Colour | Grey |
Nederlands