15% discount
€69.11
€81.30
€83.62
€98.37
on request
CT-871 Polycarbonaat behuizing 300mm 230mm D.86mm MOQ= 3
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85381000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Seal | Polyurethane |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Height | 300 mm |
| IP Rating | IP65 |
| Width | 230 mm |
| Depth | 86 mm |
| Temperature | -40°C / +120°C |
| Net Weight (kg) | 0.915 |
| Housing Colour | Grey |
Nederlands
